Szavazás

Melyik a kedvenc tengerimalac fajtád?
 

Belépés

Hirdetések

A Nemzeti Tengerimalac Klub által rendezett kiállítások eredményei:

2014.03.09. - 2014. évi III. Tengerimalac Kiállítás - Lurdy ház

Bíró: Tóth Katalin

Fajtagyőztesek:

Gisela of Edipeti arany márványozott angol rövidszőrű 93,5 pont Tenyésztő és tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina
Sió-Valley Gagarin arany angol rövidszőrű 94,5 pont Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória
Dorina one Dreamer Tarquin krém - fehér US-Teddy 95,5 pont Tenyésztő: Sarah Eatwell, Tulajdonos: Glökler Ilona
Ducky Piglet Eragon fekete - fehér koronás 97,5 pont Tenyésztő: Juhász Klaudia, tulajdonos: Donkó János
Vernice La Fattoria Mediterrana fekete perui 98 pont Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár
Grizzly La Fattoria Mediterrana fekete - márványozott alpaka 97,5 pont Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár
Dangerous from Bluebell fekete - fehér texel 98 pont Tenyésztő és tulajdonos: Lobmayer Erika

Baby Best in Show

I. Vernice La Fattoria Mediterrana - Perui
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

II. Vitello La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

III. Ducky Piglet Tamina – Koronás
Tenyésztő és Tulajdonos: Juhász Klaudia

Junior Best in Show

I. Grizzly La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

II. Ducky Piglet Juanita – Koronás
Tenyésztő és Tulajdonos: Juhász Klaudia

III. Dior v.d. Sonneninsel – Perui
Tenyésztő: Stella Bock, Tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

Veterán Best in Show

I. Surprise Souvenir of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Juhász Klaudia


Rövidszőrű Best in Show

I. Dorina one Dreamer Tarquin – US - Teddy
Tenyésztő: Sarah Eatwell, Tulajdonos: Glökler Ilona

II.  Sió- Valley Gagarin – Angol rövidszőrű
Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória

III.  Gisela of Edipeti – Angol rövidszőrű
Tenyésztő és Tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina

Hosszúszőrű Best in Show

I. Ducky Piglet Eragon – Koronás
Tenyésztő: Juhász Klaudia,  Tulajdonos: Donkó János

II. Grizzly La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

I.  Vernice La Fattoria Mediterrana - Perui
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

Best of Best

Ducky Piglet Eragon – Koronás
Tenyésztő: Juhász Klaudia,  Tulajdonos: Donkó János

2014.03.08. - 2014. évi II. Tengerimalac Kiállítás - Lurdy ház

Bíró: Siklósi István

Fajta győztesek:

  • Gisela of Edipeti - arany márványozott angol rövidszőrű - 94,5 pont - Tenyésztő és tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina
  • Sió-Valley Gagarin - arany angol rövidszőrű - 93 pont - Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória
  • Coastwind Camellia - vörös US-Teddy - 97 pont - Tenyésztő: Jack Stockstill, Tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina
  • Quimby of King - Pig - teknőctarka - fehér sheltie - 97 pont - Tenyésztő és tulajdonos: Nyúl Erika és Ficzere Péter
  • Vinay von Wuschel & Co. - csokoládé - sárga - fehér perui - 98 pont - Tenyésztő: Annett Ludwig - Deist, Tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár
  • Pegasus La Fattoria Mediterrana - teknőc - márványozott alpaka - 98,5 pont - Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár
  • Panka of King - Pig - aranyaguti - fehér texel - 98 pont - Tenyésztő és tulajdonos: Nyúl Erika és Ficzere Péter

Baby Best in Show

I.  Vernice La Fattoria Mediterrana - Perui
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

II. Panka of King - Pig – Texel
Tenyésztő és tulajdonos: Nyúl Erika és Ficzere Péter

III. Quimby of King - Pig – Sheltie
Tenyésztő és Tulajdonos: Nyúl Erika és Ficzere Péter

Junior Best in Show

I. Pegasus La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

II. Vinay von Wuschel & Co – Perui
Tenyésztő: Annett Ludwig - Deist, Tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

III.  Coastwind Camellia – US - Teddy
Tenyésztő: Jack Stockstill, Tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina

Rövidszőrű Best in Show

I. Coastwind Camellia – US - Teddy
Tenyésztő: Jack Stockstill, Tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina

II.  Gisela of Edipeti – Angol rövidszőrű
Tenyésztő és Tulajdonos: Viasz Péter és Viasz Edina

III.  Sió- Valley Gagarin – Angol rövidszőrű
Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória

Hosszúszőrű Best in Show

I. Pegasus La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

II. Vinay von Wuschel & Co – Perui
Tenyésztő: Annett Ludwig - Deist, Tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

III. Panka of King - Pig – Texel
Tenyésztő és tulajdonos: Nyúl Erika és Ficzere Péter

Best of Best

Pegasus La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és tulajdonos: Egyházi István és Hinkel Boldizsár

2013. április 7. - Syma Csarnok 2013. évi DUO Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Juhász Erika

I. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Macilaci's Gerda - lila arsz,
    Tenyésztő és Tulajdonos: Gombás László és Mária
  • Tennoh vom Friesendeich - szolíd fahéjaguti arsz,
    Tenyésztő: Herbert Janssen, Tulajdonos: Réderné Cs. Viktória
  • Sió-Valley Epszylon - szatén aranyaguti arsz
    Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Cs. Viktória

Fajtacsoport győztes: Tennoh vom Friesendeich - szolíd fahéjaguti arsz

II. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Violine vom friesendeich - lila fox arsz,
    Tenyésztő: Herbert, Tulajdonos: Gombás László és Mária
  • Leila of Cream Horizon - angol bóbitás,
    Tenyésztő: Hajzer Adrienn, Tulajdonos: Licskay Tímea

Fajtacsoport győztes: Leila of Cream Horizon - angol bóbitás

II. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Violine vom friesendeich - lila fox arsz,
    Tenyésztő: Herbert, Tulajdonos: Gombás László és Mária
  • Leila of Cream Horizon - angol bóbitás,
    Tenyésztő: Hajzer Adrienn, Tulajdonos: Licskay Tímea

Fajtacsoport győztes: Leila of Cream Horizon - angol bóbitás

III. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Simply Red Arabian Night - Rex,
    Tenyésztő: : Loes van Ingen & Patty Sikkema , Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
  • Tracy - US-Teddy,
    Tenyésztő: Peter Supuka, Tulajdonos: Gárdosi Katalin

Fajtacsoport győztes: Simply Red Arabian Night - Rex

IV. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Ducky Piglet Hangover - Sheltie,
    Tenyésztő: Juhász Klaudia, Tulajdonos: Ficzere Péter
  • Ducky Piglet Carmen - Koronás,
    Tenyésztő: Juhász Klaudia, Tulajdonos: Juhász Klaudia
  • "Marmo" X-Men of Beauline College – Perui,
    Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Egyházi István

Fajtacsoport győztes: "Marmo" X-Men of Beauline College - Perui

V. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Quite OK at Brentwood Hotel - Texel,
    Tenyésztő: Siklósi István, Tulajdonos: Szabó Ármin
  • Agnello La Fattoria Mediterrana - Alpaka,
    Tenyésztő: Egyházi István, Tulajdonos: Egyházi István
  • Belissimo from Angelika Cavia - Merinó,
    Tenyésztő: Leyla Angelika Slobodová, Tulajdonos: Szabó Ármin

Fajtacsoport győztes: Agnello La Fattoria Mediterrana - Alpaka

VI. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Ksar Nereides Naked od Pikaska- Skinny,
    Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Fajtacsoport győztes: Ksar Nereides Naked od Pikaska- Skinny

Best in Show eredmények:

Legszebb kedvenc

Putyi, Tulajdonos: Megyesi Krisztina

Baby Best in Show

I.  Let Her Have a Simple Name at Brentwood Hotel- Texel
Tenyésztő: Siklósi István, Tulajdonos: Ficzere Péter

II. de Loulleke's Jasper – Alpaka
Tenyésztő: Peggy Verachtert, Tulajdonos: Egyházi István

III. Honeyvalley Dió – Rex
Tenyésztő és Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Junior Best in Show

I. "Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

II. Agnello La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és Tulajdonos: Egyházi István

III.  Ulli vom Rex-Tal – Rex
Tenyésztő: Gerrit, Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska

Best in Show

I. Simply Red Arabian Night - Rex
Tulajdonos: Loes van Ingen & Patty Sikkema, Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

II.  Agnello La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és Tulajdonos: Egyházi István

III.  "Marmo" X-Men of Beauline College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Egyházi István

Veterán Best in Show

I. Greenhill's Murielle – Rex
Tenyésztő: Oldal Annamária, Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Best of Best

"Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

Bíró: Siklósi István

I. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Macilaci's Gerda - lila arsz,
    Tenyésztő és Tulajdonos: Gombás László és Mária
  • Tennoh vom Friesendeich - szolíd fahéjaguti arsz,
    Tenyésztő: Herbert Janssen, Tulajdonos: Réderné Cs. Viktória
  • Sió-Valley Epszylon - szatén aranyaguti arsz
    Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Cs. Viktória

Fajtacsoport győztes: Tennoh vom Friesendeich - szolíd fahéjaguti arsz

II. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Metin vom Friesendeich - black-otter arsz,
    Tenyésztő: Herbert Janssen, Tulajdonos: Gombás László és Mária
  • Sió-Valley Katarina - angol bóbitás,
    Tenyésztő és tulajdonos: Réderné Cs. Viktória

Fajtacsoport győztes: Metin vom Friesendeich - black-otter arsz

III. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Simply Red Arabian Night - Rex,
    Tenyésztő: : Loes van Ingen & Patty Sikkema , Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
  • Tracy - US-Teddy,
    Tenyésztő: Peter Supuka, Tulajdonos: Gárdosi Katalin

Fajtacsoport győztes: Simply Red Arabian Night - Rex

IV. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Ducky Piglet Hangover - Sheltie,
    Tenyésztő: Juhász Klaudia, Tulajdonos: Ficzere Péter
  • Ducky Piglet Carmen - Koronás,
    Tenyésztő: Juhász Klaudia, Tulajdonos: Juhász Klaudia
  • "Isterico" Black Poetic of BeauLine College - Perui,
    Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

Fajtacsoport győztes: "Isterico" Black Poetic of BeauLine College - Perui

V. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Madness Live at Brentwood Hotel – Texel,
    Tenyésztő: Siklósi István, Tulajdonos: Ficzere Péter
  • Agnello La Fattoria Mediterrana - Alpaka,
    Tenyésztő: Egyházi István, Tulajdonos: Egyházi István
  • Belissimo from Angelika Cavia - Merinó,
    Tenyésztő: Leyla Angelika Slobodová, Tulajdonos: Szabó Ármin

Fajtacsoport győztes: Agnello La Fattoria Mediterrana - Alpaka

VI. fajtacsoport

Fajta győztesek:

  • Ksar Nereides Naked od Pikaska- Skinny,
    Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Fajtacsoport győztes: Ksar Nereides Naked od Pikaska- Skinny

Best in Show eredmények:

Legszebb kedvenc

Szaki, Tulajdonos: Licskay Tímea

Baby Best in Show

I. Honeyvalley Eternal Flame - Rex
Tenyésztő és Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

II.  Madness Live at Brentwood Hotel - Texel
Tenyésztő: Siklósi István, Tulajdonos: Ficzere Péter

III. de Loulleke's Jasper – Alpaka
Tenyésztő: Peggy Verachtert, Tulajdonos: Egyházi István

Junior Best in Show

I. "Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

II. Agnello La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és Tulajdonos: Egyházi István

III. Ulli vom Rex-Tal – Rex
Tenyésztő: Gerrit, Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska

Best in Show

I. "Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

II. Metin vom Friesendeich - black-otter arsz
Tenyésztő: Herbert Janssen, Tulajdonos: Gombás László és Mária

III. Agnello La Fattoria Mediterrana – Alpaka
Tenyésztő és Tulajdonos: Egyházi István

Veterán Best in Show

I. Greenhill's Murielle – Rex
Tenyésztő: Oldal Annamária, Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Best of Best

"Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

BEST OF DAY

"Isterico" Black Poetic of BeauLine College – Perui
Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs, Tulajdonos: Hinkel Boldizsár

2012. december 16. Syma Csarnok - Terrarisztikai kiállítás

Feltöltés alatt...

2012. október 20.  - Veresegyházi Nemzeti Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Oldal Annamária

1. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Lodin vom Friesendeich - sáfrány arsz

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Ivette el Cobaya - krém arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Pinjah vom Friesendeich - szolíd ezüstaguti arsz

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Fajtacsoport győztes:

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

2. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Niffer's Lilianna - szolid lila - fehér arsz

Tenyésztő: Trine & Anette Pedersen
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Mudras vom Friesendeich - lila otter arsz

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Manjuh vom Friesendeich - angol bóbitás

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Fajtacsoport győztes:

Manjuh vom Friesendeich - angol bóbitás

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

3. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Udine - US-Teddy

Tulajdonos: Rába Veronika

Santiago Antares - Rex

Tenyésztő: Katka Pryklilová
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Fajtacsoport győztes:

Santiago Antares - Rex

Tenyésztő: Katka Pryklilová
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

4. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Ducky Piglet Carmen - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Juhász Klaudia

Negro Nero of BeauLine College - Perui

Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs
Tulajdonos: Szabó Ármin

Fajtacsoport győztes:

Ducky Piglet Carmen - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Juhász Klaudia

5. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Xidan dei Nobili Nati - Alpaka

Tenyésztő: Norbert Schmidt és Nicole Wagner
Tulajdonos: Juhász Klaudia

"Brigitte" X-travaganza of BeauLine College - Angóra

Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs
Tulajdonos: Egyházi István

Fajtacsoport győztes:

Xidan dei Nobili Nati - Alpaka

Tenyésztő: Norbert Schmidt és Nicole Wagner
Tulajdonos: Juhász Klaudia

6. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Fiona of Cavia Datura - Skinny

Tenyésztő: dr. Maszlag Bernadett
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Blackberry's Voldemort - Baldwin

Tenyésztő: Péntek Adrienn
Tulajdonos: Péntek Adrienn

Fajtacsoport győztes:

Fiona of Cavia Datura - Skinny

Tenyésztő: dr. Maszlag Bernadett
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Best in Show eredmények:

Baby Best in Show

I. helyezett

Honeyvalley Szilvamag - Rex

Tenyésztő: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

II. helyezett

Xidan dei Nobili Nati - Alpaka

Tenyésztő: Norbert Schmidt és Nicole Wagner
Tulajdonos: Juhász Klaudia

III. helyezett

Fiona of Cavia Datura - Skinny

Tenyésztő: dr. Maszlag Bernadett
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Junior Best in Show

I. helyezett

Camilla of Cavia Datura - Skinny

Tenyésztő: dr. Maszlag Bernadett
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

II. helyezett

Caviafauna Joshua - Rex

Tenyésztő:
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

III. helyezett

Lodin vom Friesendeich - sáfrány arsz

Tenyésztő: Herbert Janssen 
Tulajdonos: Gombás László és Mária

Best in Show

I. helyezett

Ducky Piglet Carmen - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Juhász Klaudia

II. helyezett

Kelila el Cobaya - Angol rövidszőrű

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

III. helyezett

Santiago Antares - Rex

Tenyésztő: Katka Pryklilová
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Best of Best

Honeyvalley Szilvamag - Rex

Tenyésztő: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

2012. szeptember 29. Budafoki Nemzeti Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Siklósi István

Feltöltés alatt...

2012. június 23. Pesthídegkúti Nemzeti Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Zerényi László

Feltöltés alatt...

2012. május 5. Budafok Nemzeti Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Zerényi László

1. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Greenhill's Venture - citromaguti arsz

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Ivette el Cobaya - krém arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Fajtacsoport győztes:

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

2. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Leila of Cream Horizon - Angol bóbitás

Tenyésztő: Hajzer Adrienn
Tulajdonos: Licskay Tímea

Fajtacsoport győztes:

Leila of Cream Horizon - Angol bóbitás

Tenyésztő: Hajzer Adrienn
Tulajdonos: Licskay Tímea

3. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Pancho of Apacslaki Rainbow -Abesszin

Tenyésztő: Gökler Ilona
Tulajdonos: Stiegler Viktória

Santiago Antares - Rex

Tenyésztő: Katka Pryklilová
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Sió-Valley Bionce - US-Teddy

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Tuska Éva

Fajtacsoport győztes:

Sió-Valley Bionce - US-Teddy

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Tuska Éva

4. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Getting over you at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Sasvári Richárd

Ducky Piglet Mr. Nice - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Sasvári Richárd

Panda of Edipetiguineapigs - Perui

Tenyésztő: Viasz Péter
Tulajdonos: Viasz Péter

Fajtacsoport győztes:

Ducky Piglet Mr. Nice - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Sasvári Richárd

5. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Bogyó - Texel

Tenyésztő: Juhász Erika
Tulajdonos: Párkányi Víta

Ducky Piglet Indiana Jones - Alpaka

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Katonáné Virág

Fajtacsoport győztes:

Ducky Piglet Indiana Jones - Alpaka

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Katonáné Virág

6. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Piki Kvik Balchug - Skinny

Tenyésztő: Irina Biletskaya
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Fajtacsoport győztes:

Piki Kvik Balchug - Skinny

Tenyésztő: Irina Biletskaya
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

Best in Show eredmények:

Baby Best in Show

I. helyezett

Panda of Edipetiguineapigs - Perui

Tenyésztő: Viasz Péter
Tulajdonos: Viasz Péter

II. helyezett

Dotty of Cavia Datura - Skinny

Tenyésztő: dr. Maszlag Bernadett
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

III. helyezett

Tan Plan at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Sasvári Richárd

Junior Best in Show

I. helyezett

Honeyvalley Ivette - Rex

Tenyésztő: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
Tulajdonos: Tuska Éva

II. helyezett

Vittoria el Cobaya - ARSZ

Tenyésztő: Holló Ildikó és Nagymáté Péter
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

III. helyezett

Pancho of Apacslaki Rainbow -Abesszin

Tenyésztő: Gökler Ilona
Tulajdonos: Stiegler Viktória

Veterán Best in Show

I. helyezett

Greenhill's Murielle - Rex

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Best in Show

I. helyezett

Piki Kvik Balchug - Skinny

Tenyésztő: Irina Biletskaya
Tulajdonos: dr. Maszlag Bernadett

II. helyezett

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

III. helyezett

Sió-Valley Bionce - US-Teddy

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Tuska Éva

Best of Best

Honeyvalley Ivette - Rex

Tenyésztő: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
Tulajdonos: Tuska Éva

Legszebb Kedvenc

Szotyi

Tulajdonos: Balla Eszter

2012. március 17. - Gödöllői Nemzeti Tengerimalac Kiállítás

Bíró: Siklósi István

1. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Wolfi - arany szatén arsz

Tulajdonos: Viasz Péter

Ivette el Cobaya - krém arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Fajtacsoport győztes:

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

2. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Greenhill's Venture - citromaguti arsz

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Sió-Valley Kevin - Angol bóbitás

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória

Fajtacsoport győztes:

Greenhill's Venture - citromaguti arsz

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

3. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Pancho of Apacslaki Rainbow -Abesszin

Tenyésztő: Gökler Ilona
Tulajdonos: Stiegler Viktória

Greenhill's Ironman - Rex

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Ewoks Balú - US-Teddy

Tenyésztő Perluigi Simonini
Tulajdonos: Viasz Péter

Fajtacsoport győztes:

Greenhill's Ironman - Rex

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

4. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Ducky Piglet Mr. Nice - Koronás

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Sasvári Richárd

Getting over you at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Sasvári Richárd

Ogopogo of BeauLine College - Perui

Tenyésztő: Szentpéteri Szabolcs
Tulajdonos: Egyházi István

Fajtacsoport győztes:

Getting over you at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Sasvári Richárd

6. fajtacsoport

Fajtagyőztesek:

Alec- Skinny

Tulajdonos: Viasz Péter

Fajtacsoport győztes:

Alec- Skinny

Tulajdonos: Viasz Péter

Best in Show eredmények:

Baby Best in Show

I. helyezett

Honeyvalley Mákosguba - Rex

Tenyésztő: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

II. helyezett

Hortenzia at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Szilvia

III. helyezett

Sió-Valley Kevin - Angol bóbitás

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória

Junior Best in Show

I. helyezett

Ducky Piglet Narcissa - Perui

Tenyésztő: Juhász Klaudia
Tulajdonos: Szilvia

II. helyezett

Pancho of Apacslaki Rainbow -Abesszin

Tenyésztő: Gökler Ilona
Tulajdonos: Stiegler Viktória

III. helyezett

Sió-Valley Mistic - krém arsz

Tenyésztő: Réderné Csizmadia Viktória
Tulajdonos: Réderné Csizmadia Viktória

Best in Show

I. helyezett

Greenhill's Ironman - Rex

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

II. helyezett

Getting over you at Brentwood Hotel - Sheltie

Tenyésztő: Siklósi István
Tulajdonos: Sasvári Richárd

III. helyezett

Kelila el Cobaya - fekete arsz

Tenyésztő: Holló Ildikó
Tulajdonos: Bojer Anita

Best of Best

Greenhill's Ironman - Rex

Tenyésztő: Oldal Annamária
Tulajdonos: Tóth Katalin & Herdlicska Róbert

Legszebb Kedvenc

Mia

Tulajdonos: Egyházi István