Szavazás

Melyik a kedvenc tengerimalac fajtád?
 

Belépés

Hirdetések

Kedves Tengerimalactartó, leendő klubtag!


Üdvözlünk a tengerimalactartók egyre népesebb és folyamatosan növekvő táborában!
Örülünk, hogy sikeresen idetaláltál!

A klub célja azoknak a magyarországi kisállattartóknak az összefogása, akik szeretnének részt venni a fajtatiszta állatok tenyésztésében és kiállításában, vagy egyszerűen többet szeretnének tudni kedvenceikről. Előadásokat, kiállításokat, egyéb szakmai és kötetlen programokat szervezünk, tanácsadással szeretnénk segíteni.

Ezen az oldalon információkat találsz a klubról, programokról, tenyésztésről, a sztenderdekről, tenyésztőkről, és a jelentkezésről is.

Rengeteg fényképet láthatsz a kiállításokról.
A levelezőlistán hasznos ötleteket, tanácsokat kaphatsz.

Reméljük, hamarosan Téged is személyesen üdvözölhetünk a Klubtagok között!

Vezetőség


Hogyan lehetsz Te is Nemzeti Tengerimalac Klub-tag:

A JELENTKEZÉS MENETE

A jelentkezésnek különösebb feltétele nincs!
Az éves tagdíj (5000 Ft/év/fő) befizetésével és a jelentkezési lap kitöltésével mindenki -automatikusan- taggá válik.
Ezt vagy személyesen teheted meg (egy összejövetelen), vagy kiszállítások (Zerényi Lászlónál). Ezért cserébe -a Nemzeti Tengerimalac klub tagságon kívül- egy személyre szóló Nemzeti Tengerimalac Klubos tagsági igazolványt is kapni fogsz.

Arra kérnénk, hogy a kitöltött jelentkezési lapot, a befizetést igazoló szelvény másolatát valamint a nevedet, címedet (levelezési cím), telefonszámod, e-mail címedet. (Hogy tudjuk, kinek a nevére kell a tagsági könyvet kiállíttatni.)

Kiskorúak csak szülői engedéllyel jelentkezhetnek a klubba (14 év alatt pedig kizárólag szülői engedéllyel - felnőtt kíséretében látogathatják a klub összejöveteleit!). Ha tehát még kiskorú vagy, kérjük, a jelentkezési lap mellé csatolj egy néhány soros -aláírt- szülői beleegyezést is.

Legyél klubunk tagja, kérj belépési nyilatkozatot!

 


Vezetőségünk:

Elnök: Zerényi László (t: 06/ 70 944 33 92)
Alelnök:

Réderné Csizmadia Viktória (t:06/ 30 361 81 51

Titkár: Tóth Katalin